Burun estetiği yaptıracak olanlar. Dikkat!

Burun kadınlar ve erkeklerde yüz güzelliğini en çok etkileyen organdır.

İnsanların kendine has bir burun yapısı vardır. Ancak; bazen normalden büyük,  uzun, geniş, kemerli, eğri veya bunların kombinasyonu  şeklinde  görüntü problemi olan burun yapıları da vardır. Şekil bozukluğuna sahip olan bir burun güzel ve çekici bir yüzün görüntüsünü bozabilir, tıpkı beyaz bir masa örtüsündeki kahve lekesi  görüntüsü gibi.

Günümüzde burun estetiği farklı branştan olan doktorlar, güzellik uzmanları hatta doktor olmayan estetisyenler tarafından yapılmakta ve bu durum ciddi sorunlar meydana getirmektedir. İçeriğinde ne olduğu belli olmayan bazı maddelerin buruna enjekte edilmesi ,telafisi mümkün olmayan şekil bozukluğunun yanında körlüğe dahi sebep olabilmektedir.
 

Plastik cerrahi uzmanlarının önerdiği tedaviler dışında; gerçek dışı ve hiçbir etkisi olmayan uygulamalar ile ilgili sosyal medyada çok sayıda yazı, reklam ve görseller yayınlanıp, insanlar yanlış yönlendirilmektedir. Sokaktan ya da internet ortamından temin ettiğiniz ürün ile burnunuza müdahale etmeyin ve ettirmeyin. Aksi halde plastik cerrahlar tarafından yapılabilecek uygulamaları zorlaştırarak burnunuzu ve kendinizi riske atmış olabilirsiniz.

Burnunun görüntüsünden memnun olmayan kişi  ilk olarak; bu alanda deneyimli plastik cerrahi uzmanı ile görüşmeli  ve konuyla ilgili tüm merak ettiği soruların cevaplarını almalıdır. Doktordan aldığınız tatmin edici doğru bilgiler ve cevaplar sonucunda operasyona karar verip, planlamayı plastik cerrahınızla birlikte ayarlayabilirsiniz. Her doktorun yöntemi kendine özgü olduğu için, kendinize en uygun doktoru bulmalısınız. Doğru ve güzel bir şekilde yapılan, yüzünüzün görünümünü en çok değiştiren, özgüveninizi  en çok artıran operasyon burun estetiği operasyonudur

Rastgele makaleler

Meme Estetiği

Meme Estetiği

Küçük Göğüsler:Geçmişte dolgu ile küçük göğüslere hacim kazandırarak daha dolgun göğüslere ulaşmak ameliyatsız olarak yapılan uygulamalardan olsa da ileri yaşlarda kanser taramalarında sorun yarattığı için bu uygulama terk edilmiş ve bu konuda en iyi çözüm cerrahi olarak konulan protezlerdir.Büy&uum..
Burun Estetiği

Burun Estetiği

İşlem nedir/nasıldır?Estetik burun ameliyatı (rinoplasti) veya burnu yeniden şekillendirme ameliyatı, estetik cerrahi ameliyatlarının en yaygın olarak uygulananlarındandır. Estetik burun ameliyatı burnunuzu küçültebilir veya büyültebilir, burun ucunun veya kemerinin şeklini değiştirebilir, burun deliklerinizin genişliğini daraltabilir veya burnunuzla üst dudağınız a..
Yüz Germe Estetiği

Yüz Germe Estetiği

Yüz Gençleştirme estetiği ameliyatında  kişinin ihtiyacına göre kollajen yada glikolik asit uygulamasından yüz,boyun germe işlemine kadar değişir.Kollajen bir dolgu maddesidir. Dudak bölgesine, gülme çizgilerine, iki kaş arası ve alın bölgesindeki kırışıklıklara uygulanabilir.Yeni jenerasyon kollajen türevleri ampul veya enjektör i&cc..
Burun Estetiği

Burun Estetiği

Burun estetiği ameliyatı sonrasında hastalar doktorların önermiş olduğu miktarda sıvı tüketim yapmasına dikkat etmesi gereklidir. Ayrıca dudaklar hiçbir şekilde kuru kalmamalıdır. Sürekli dudakların nemli tutulması gerekir. Buruna koyulan tamponlara fazlası ile dikkat edilmeli ve hiçbir şekilde yerinden kıpırdatılmalıdır. Cerrahınızın söylemiş olduğu kuralları yerine getirmeli ve de verilen ilaçla..
Örümcek Ağı Estetiği

Örümcek Ağı Estetiği

Yüzümüz genellikle yaşlanmanın ilk belirtilerini görüntülüyor. Zaman içerisinde yüzümüzde ve vücudumuzda sarkmalar ve kırışıklıklar oluşur, özellikle yüz ve boyun kısmında. Bunun sebebi ise yer çekimi ve yüzümüzdeki hacmin ve kollajenin azalması. Ameliyatsız iple yüz germe cerrahi operasyona bir alte..
Meme Asimetrisi

Meme Asimetrisi

İnsanoğlunun varoluşundan itibaren anneliğin, dişiliğin, üretkenliğin, güzelliğin, cazibenin… merkezinde yer almıştır her zaman kadın memesi. Kadın ve erkek cinsiyet farkı gözetmeksizin doğduğumuz andan itibaren yaşamla bağımızdır; vazgeçilmezimizdir. Biyolojik olarak sekonder seks karakteridir; kadına, dişiye özeldir. Meme dokusu ergenlik döneminde gelişmeye..