WhatsApp Bilgi Hattı

Dr. Hülya Ettekin Kimdir?

FBM Estetik Tıp Merkezinde görev yapan Dr. Hülya Ettekin, medikal estetik alanında gerçekleştirdiği operasyonlarla dikkat çekiyor. Peki Hülya Ettekin kimdir? İşte Dr. Hülya Ettekin hakkında merak ettikleriniz!

1974 yılında Almanya'da dünyaya gelen Dr. Hülya Ettekin, ilkokul eğitiminin ardından ailesi ile birlikte Türkiye'ye kesin dönüş yaptı. Ortaokul ve lise eğitimini Samsun'da tamamlayan Ettekin, 2001 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp fakültesinden mezun oldu.

2001 İLK ÇALIŞMALARINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Dr. Hülya Ettekin 2001-2004 yıllarında Samsun Lazer Merkezinde medikal estetik alanında ilk çalışmalarını gerçekleştirdi. 2005- 2009 yılları arasında T.C. Savunma Bakanlığı ve T.C. Ulaştırma Bakanlığı bünyelerinde kurum hekimliği yaptı. 2009-2011 yılları arasında çalıştığı T.C. Sağlık Bakanlığı bünyesindeki Acil Hekimliği görevinden istifa ederek  Özel Samsun FBM Estetik Tıp Merkezinde Mesul Müdürlük görevine başladı.

2011 yılından itibaren yeniden başladığı  medikal- lazerli estetik  uygulamalarına ve  saç ekimi klinik takip faaliyetlerine aynı kurumda halihazırda devam ettirmektedir.

Evli ve bir çocuk annesi olan Dr. Hülya Ettekin, yaşamın bir Mucize olduğu ve Mucizelere hakkı olduğu mottosuna sahip bir insan olarak dikkat çekmektedir.

Hasta görüşleri

Henüz bu doktor hakkında bir hasta görüşü gönderilmemiş.

Hasta soruları ve cevaplarım

Henüz bu doktora bir soru sorulmamış veya doktor tarafından yayınlanmamış.

Doktor Makaleleri

Henüz bir makale bulunmuyor.

Doktor Videoları

Henüz bu doktora bir video yayınlamamış.