Şu an 10 sonuç gösteriliyor

Kayıtlı tüm doktorlarımız

1 Aralık 1964 doğumlu, 1990 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu. Pratisyen Doktor SSK Atatürk sanayi sitesi sağlık istasyonu - Diyarbakır Pratisyen Doktor SSK Meslek hastalıkları hastanesi - Ankara Asistan Doktor Kartal eğitim ve araştırma hastanesi - İstanbul Asistan Doktor Ankara Numune eğitim ve araştırma hastanesi - Ankara Uzman Doktor Ankara Numune eğitim ve araştırma hastanesi - Ankara Araştırma Görevlisi Department of Plastic and Reconstructive Surge...

Randevu al Samsun

Op. Dr. Ercan YAVUZ 1971 yılında Trabzon'da doğdu. 1988 senesinde K.T.Ü. Tıp Fakültesi'nde başladığı yüksek öğrenimi sonrasında 1 yıl süreyle Bayburt'ta pratisyen hekim olarak zorunlu hizmetini yaptı. 1995 yılında aynı fakültenin Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı'nda ihtisasına başladı. Eğitimini tamamlayınca 2002 senesinde Yalova SSK Hastanesi'nde Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı olarak çalıştı. Ataması Trabzon'a yapılınca sırasıyla Numune Has...

Randevu al Trabzon

1963 yılında Yozgat’ta doğdu. İlk , orta, lise eğitimini Ankara’da tamamladıktan sonra 1982 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimine başladı ve 1989 yılında tıp doktoru olarak mezun oldu. Mezuniyet sonrası mecburi hizmet görevini Artvin-Yusufeli ilçesi İlçe Grup Başkanlığı’nda yaptı. Burada iki yıla yakın görev yaptıktan sonra tıpta uzmanlık sınavını kazanarak 1991 yılında Ondokuzmayıs Üniversitesi Estetik Plastik ve Rekonsrü...

Randevu al Samsun

Estetik Cerrah üzerinde uzman doktorlarımızdan Ass.Dr.Abbas Ahmadlı Sizleri "Ankara Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi" kliniğinde bekliyor. Ass.Dr.Abbas Ahmadlı isimli doktordan randevu almak için 0505 470 61 23 numaralı telefondan sitemiz ile irtibata geçin.

Randevu al

Ankara çevresinde hizmet vermekte olan, Estetik Cerrah üzerinde uzman doktorlarımızdan Ass.Dr.Abdullah Anıl Özpak Sizleri "Abdullah Anıl Özpak Muayenehanesi" kliniğinde bekliyor. Ass.Dr.Abdullah Anıl Özpak isimli doktordan randevu almak için 0505 470 61 23 numaralı telefondan sitemiz ile irtibata geçin.

Randevu al Ankara

İstanbul, şişli çevresinde hizmet vermekte olan, Estetik Cerrah üzerinde uzman doktorlarımızdan Opr.Dr.Semih Gök Sizleri "Doktor Semih Gök Muayenehanesi" kliniğinde bekliyor. Opr.Dr.Semih Gök isimli doktordan randevu almak için 0505 470 61 23 numaralı telefondan sitemiz ile irtibata geçin.

Randevu al İstanbul, şişli

Ordu çevresinde hizmet vermekte olan, Estetik Cerrah üzerinde uzman doktorlarımızdan Opr.Dr.Bülent Kement Sizleri "Özel Ordu Umut Hastanesi" kliniğinde bekliyor. Opr.Dr.Bülent Kement isimli doktordan randevu almak için 0505 470 61 23 numaralı telefondan sitemiz ile irtibata geçin.

Randevu al Ordu

Burdur, Bucak çevresinde hizmet vermekte olan, Estetik Cerrah üzerinde uzman doktorlarımızdan Opr.Dr.Özgür Sunay Sizleri "Özel Tınaztepe Hastanesi" kliniğinde bekliyor. Opr.Dr.Özgür Sunay isimli doktordan randevu almak için 0505 470 61 23 numaralı telefondan sitemiz ile irtibata geçin.

Randevu al Burdur, Bucak

Antalya, Konyaaltı çevresinde hizmet vermekte olan, Estetik Cerrah üzerinde uzman doktorlarımızdan Uzm.Dr.Hakan Çepni Sizleri "Hakan Çepni Muayenehanesi" kliniğinde bekliyor. Uzm.Dr.Hakan Çepni isimli doktordan randevu almak için 0505 470 61 23 numaralı telefondan sitemiz ile irtibata geçin.

Randevu al Antalya, Konyaaltı

İstanbul çevresinde hizmet vermekte olan, Estetik Cerrah üzerinde uzman doktorlarımızdan Doç.Dr.Mustafa Tercan Sizleri "yok" kliniğinde bekliyor. Doç.Dr.Mustafa Tercan isimli doktordan randevu almak için 0505 470 61 23 numaralı telefondan sitemiz ile irtibata geçin.

Randevu al İstanbul