WhatsApp Bilgi Hattı

Kalça (popo) dikleştirme ve büyütme estetiği yaptıracaklar yorumları dikkate alıyor

Son dönemde kadınların sıklıkla tercih ettiği popo dikleştirme ve büyütme estetiği ile birlikte kadınlar hayal ettiği kalçalara kavuşabiliyor. Genetik yapıdan yada beslenmeye dayalı sorunlardan dolayı kalçalarından memnun olmayan kadınlar, kalça estetiği ile birlikte istediği sonuçları elde edebiliyor. Kalça estetiği yaptırmayı düşünenlerin en çok merak ettikleri konular arasında ise daha önce kalça estetiği yaptıranların yorumları geliyor. Yapılan değerlendirmelere göre başarılı bir operasyon ile birlikte kalça estetiği yaptıranların büyük çoğunluğu memnuniyetlerini dile getiriyor.

KALÇA ESTETİĞİ NASIL YAPILIR?

Popo (kalça) estetiğinde doktorun kararı doğrultusunda ya lipofilling ile alınan yağlar kullanılıyor yada kalça protezleri takılıyor. Operasyonda uygulanacak yöntem, kalçalarından şikayetçi kişinin isteği ve doktorun kararı doğrultusunda belirleniyor. Genel anestezi altında gerçekleştirilen kalça estetiği, genel olarak 1 - 2 saat arasında sürüyor. Ameliyat sonrasında ise 2 veya 3 hafta korse kullanılmasına mutlaka dikkat edilmesi gerekiyor.

Operasyon sonrasında hasta yaklaşık 3 gün süresince yüz üstü pozisyonda yatmak zorunda. Sonrasında hasta istediği gibi yatıp oturabiliyor. Hasta, yaklaşık 10 gün sonra ise tamamen eski sosyal yaşantısına geri dönebiliyor.

KALÇA DİKLEŞTİRME OPERASYONU: LAZER LİPOSUCTİON

Kalça dikleştirme operasyonlarında kullanılan yöntem lazer liposuction. Bu yöntem ile birlikte kalçalarındaki fazla yağ ve sarkmalardan şikayetçi olan kişinin kalçalarındaki fazla yağlar alınarak daha dik bir görünüm elde ediliyor.


16:29, 19 Ekim 2018, Cuma